+90 505 657 26 96
  +90 505 657 26 96
Kategoriler
Oto Yedek Parça
Üniversal Araç Ürünleri
Para Birimi Seçimi

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Gün-Par Auto Parts Oto Yedek Parça, 2018 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Gün-Par Auto Parts Oto Yedek Parça, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Otomotiv; toptan ve perakende olmak üzere iki ana sektörde faaliyet gösteren Gün-Par Auto Parts Oto Yedek Parça ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra e-ticaret, alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Gün-Par Auto Parts Oto Yedek Parça yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Gün-Par Auto Parts'ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır

ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi temsil etmektedir

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Gün-Par Auto Parts Oto Yedek Parça , topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.


Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük otomotiv yedek parça şirketlerinden biri olmak.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.